Polityka Prywatności

Kim jesteśmy - kto jest administratorem Twoich danych osobowych.

 

Adres naszej strony internetowej to: http://fotografiampietrasiak.com.pl. Administratorem danych osobowych jest Magdalena Pietrasiak.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Witryna zbiera dane osobiste w formie cookies ( ciasteczek ) oraz wiadomości wysyłanych poprzez formularz kontaktowy. Dane zbierane przez formularz kontaktowy to adres e-mail oraz dane uzupełnione przez użytkownika w treści wiadomości.

Formularze kontaktowe

Informacje przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego są  przechowywane przez Magdalenę Pietrasiak na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Przechowywane informacje nie są gromadzone w celach marketingowych.

Blog

Informacje przesłane za pośrednictwem komentarzy są przechowywane przez Magdalenę Pietrasiak na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Przechowywane informacje nie są gromadzone w celach marketingowych.

Analiza statystyk

Witryna zbiera anonimowe dane analityczne za pomocą wtyczki WP Statistics oraz Google Analytics.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli wyślesz do nas wiadomość używając formularza kontaktowego, jej treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony.

Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili . Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli korzystałeś z formularza kontaktowego na naszej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa. Formularz prośby o eksport lub usunięcie danych znajduje się na końcu bieżącej strony.

Twoje dane kontaktowe

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, możesz kontaktować się w tym celu pod adresem mailowym : fotografiampietrasiak@gmail.com

Formularz prośby

Wybierz swoją prośbę